Trochę deszczu, zero nudy! Majówkowy piknik w Handlówce za nami!
16 maja 2026r. pogoda postanowiła wystawić nas na próbę, ale społeczność Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych im. St. Staszica „Handlówka” w Jeleniej Górze nie tak łatwo nastraszyć! Choć aura była chłodna i deszczowa, to Wasza energia całkowicie rozgoniła czarne chmury. Udowodniliśmy, że dla dobrej integracji i świetnej zabawy nie ma złych warunków!
Nasza sprawdzona recepta na chłód?
- Gorący grill i pyszności, które w taką pogodę smakowały jeszcze lepiej,
- Mnóstwo wspólnego śmiechu i rozmowy, które rozgrzewały mocniej niż słońce,
- Dobra muzyka, która nie pozwalała nikomu stać w miejscu.
- Świetny turniej w kosza 3×3
Wielkie brawa dla wszystkich „twardzieli” – uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz gości. Dziękujemy, że byliście dziś z nami mimo kaprysów pogody. Pokazaliście niesamowity charakter i super moc! 💪🔥



















